Підібрати товари

Компресори, насоси, манометри

Оптимальний тиск в шинах перешкоджає нерівномірному зносу гуми, тим самим збільшує термін їх використання. Залежно від типу і марки автомобіля значення оптимального тиску варіюється. Дане значення наведено в інструкції з експлуатації автомобіля. При недостатньому тиску прискорюється знос шини, особливо плечовий частини. При їзді підвищується температура і з'являється вигин бічних сторін, що може стати причиною пошкодження шини, підвищує ризик її розриву. Також знижується стійкість автомобіля на дорозі, що особливо відчутно на високій швидкості.

При надмірному тиску підвищується ризик деформації гуми або її розриву при їзді по нерівній дорозі. Крім того, при надмірно накачаних шинах їзда буде менш приємною, так як такі шини не можуть згладити нерівності дороги. Точно визначити фактичне значення тиску "на око" неможливо, а вельми популярний спосіб вимірювання тиску шляхом натискання пальцем на шину дає не точний результат. Саме тому сумлінним автовласникам просто необхідно мати у себе в автомобілі шинний манометр.

У разі, якщо тиск в шині відрізняється від оптимального, колесо необхідно "підкачати". Зробити це можна за допомогою насоса або електричного автокомпресора. Менеджери компанії AutoEL допоможуть підібрати модель, яка повністю відповідатиме вашим критеріям.