Підібрати товари

Перемикачі

Перемикач - пристрій, який використовується для перекладу системи з одного стану в інший. В автомобілі перемикачі необхідні постійно - їх використовують для включення світлових приладів, обігріву скла, покажчиків поворотів і склоочисників

Більшість перемикачів передбачено конструкцією автомобіля та встановлено заводом-виробником. Заміна таких пристроїв необхідна лише в разі їх поломки. З несправним підрульовими перемикачами, наприклад, складно забезпечити досить безпечне пересування автомобіля, адже саме він відповідає за включення покажчиків повороту.

Вбудовувані клавішні і кнопкові перемикачі використовують для заміни несправних виробів. З повним асортиментом пропонованих нами штатних автомобільних клавіш і кнопок можна ознайомитися у відповідних розділах нашого сайту.

Не рідко автомобілісти модифікують власні транспортні засоби на свій розсуд, встановлюють додаткові прилади. Організувати роботу таких пристроїв можна використовуючи універсальні автомобільні перемикачі, які мають різну форму і колір, відрізняються підсвічуванням і алгоритмом роботи. Для цих же цілей використовують тумблери.