Автосвітло 

Немає товарів в даній категорії

Підкатегорії

Автомобільні лампи

Автомобільні лампи (автолампи) отримали таке ж широке поширення як і автомобілі. Важко собі уявити, як би ми їздили без нічного освітлення, або шукали ручку в бардачку. Якісне освітлення завжди є запорукою безаварійних ситуацій на дорогах. Габаритні і автолампи панелі приладів, автолампи головного світла, лампи для покажчиків повороту і стоп-сигналів, лампи додаткового і допоміжного освітлення, мопедних і софітні лампи - все це ви можете придбати в нашому магазині.

Світлодіодні лампи

Світлодіоди все частіше використовуються замість ламп розжарювання, що обумовлено рядом переваг. У порівнянні з іншими електричними джерелами світла, світлодіоди мають більш високий ККД, високу механічну міцність, вібростійкість, тривалий термін служби. У нашому магазині Ви можете придбати світлодіоди різних кольорів.

LED комплекти головного світла

Якість освітлення дорожнього покриття має найважливішу роль. Добре освітлюється дорога дозволяє, як самому водієві транспортного засобу, так і іншим учасникам дорожнього руху, дотримуватися до місця призначення, не створюючи при цьому аварійних ситуацій. Саме тому при виборі ламп слід враховувати їх численні характеристики. Розмаїття продукції на ринку дуже велике. Найпопулярнішими є LED лампи.

Параметри світлодіодів

На сьогоднішній день дуже популярні світлодіодні фари ближнього і дальнього світла. Їх купують як власники дорогих моделей авто, так і бюджетних варіантів. У приладів є багато достоїнств. Термін служби - до 50 тисяч годин. Потужність споживання - 15 - 35 Вт. Щоб виявити цю перевагу можна порівняти LED лампу з галогенової, у якої параметрами потоку світла менші. У рівних умовах другий тип ламп споживає 50 Вт.
Різні світлодіоди видають променевої потік 30-60 лм / Вт. Однак стандартна лампа розжарювання має потужність 17 лм / Вт. Діоди можуть мати різну температуру світіння. Цей показник співвідноситься з вимогами, висунутими до головного освітлення проїжджої частини.

Конструктивні особливості світлодіодних ламп

Світлодіоди не виробляються відповідно до конкретного ГОСТ, оскільки просто його немає. В результаті цього на ринку з'являється велика кількість продукції, яка володіє сумнівною якістю. Щоб придбати фару гарної якості, слід мати уявлення про її конструкцію.

У лампі присутній алюмінієвий радіатор, вентилятор і діоди. Існують лампи без вентилятора, в яких охолодження здійснюється тільки через радіатор. Такі LED лампи вважаються більш довговічними. Однак виробники змушені використовувати з пасивною системою охолодження менш потужний діод.

Широкий асортимент моделей за доступними цінами Ви зможете знайти на сторінках нашого магазину.

Ксенон

Ще недавно ксенонові лампи вважалися розкішним доповненням до машини. Тепер ксенон став звичними, але все ще вважаються одними з найбільш ефективних і довговічних джерел світла. Однак слід проявляти обережність, оскільки на ринку зустрічається безліч неякісного товару за привабливою ціною, але з характеристиками на порядок гірше.

Після того, як ксенон перестав бути «долею обраних», інтерес до нього згас. Незабаром на зміну ксенону прийшли світлодіоди. Однак варто зазначити, що хороші ксенонові лампи з точки зору якості дорожнього освітлення, як правило, не поступаються світлодіодним, а в деяких випадках саме ксенон забезпечує більш широкий діапазон і більш рівномірний розподіл світла.

У ксенон, інакше званих газорозрядними лампами, джерелом світла є електричний розряд в скляній колбі, заповненої, в основному, благородним газом - ксеноном. На відміну від галогенних ламп, ксенонові позбавлені вольфрамової нитки, тобто елемента, чутливого до вібрацій і стрибків напруги. Це одна з причин, по якій ксенонові лампи набагато міцніше галогенних. Їх термін експлуатації зазвичай досягає 2500-3000 годин, в той час як галогенні лампи вигорають вже через кілька сотень годин. На практиці ксенонові лампи потребують заміни приблизно кожні 4-5 років використання і після досягнення 70-150 тисяч кілометрів пробігу.

Ксенон виходять з ладу інакше, ніж галогенні лампи. Якщо галогени зазвичай вигорають без попередження, то ксенонові лампи з часом починають світити все слабше, а їх колір змінюється від блідо-блакитного до фіолетового або розоватому. Не варто чекати, поки лампи почнуть згасати, краще поміняти їх заздалегідь. Як зрозуміти, що вже прийшла пора? Справна ксенонова лампа випускає пучок світла близько 3000 люмен, а галогенні лампи - близько 1500. Якщо автомобіль з ксеноном висвітлює дорогу на рівні стандартних ламп або трохи краще, це означає, що час заміни підійшло. Міняти ксенон необхідно парами, в іншому випадку кожна з фар буде світитися по-різному.

Завдяки тому, що ксенон в даний час використовуються масово, їх експлуатаційні витрати помітно зменшилися. Якщо врахувати той факт, що ксенонова лампа служить набагато довше, ніж галогенова, то протягом декількох років роботи автомобіля витрати на першу не перевищать витрат на обслуговування другої за аналогічний період часу.

Денні ходові вогні
Дневные ходовые огни или daytime running lites (DRL) устанавливаются с целью повышения видимости транспортного средства в светлое время суток для других участников дорожного движения. Кроме того, ходовые огни станут отличным украшением Вашего автомобиля.
Світлодіодні стрічки
В этой категории представлено декоративное освещение, которое все чаще используется как для отделки автомобиля, так и в быту. Светодиодные ленты с каждым днем получают все большее распространение. Светодиодные полосы (дорожки) могут служить в качестве подсветки номерного знака, повторителя поворота, дополнительного стоп-сигнала и даже могут выполнять функции подсветки в аквариуме. Разнообразие видов светодиодных лент удовлетворит даже самых требовательных потребителей.
Світлодіодні модулі

Світлодіодний модуль являе собою групу світлодіодів, з'єднаних контактами, що утворює єдиний пристрій, який має різну яскравість, колір і довжину та працює близько до принципу гірлянди. Частійше всього мають корпус, в якому знаходяться схеми світлодіодів. Корпус модулів буває як пластиковий, так і металевий, що показує міцність виробу. Коліркорпусу може співпадати з коліром світіння, а може бути білим, що в залежності від потреб споживача, збільшує можливість зробити «непомітним»джерело світла. Світлодіодний модуль, широко використовуються для підсвічування рекламних банерів, конструкцій, об'ємних літер, вивісок, вітрин, лайтбоксів, стендів. Тобто світлодіодні модулі в більшості випадків використовують в міській архітектурі, але також світлодіодний модуль може стати гарним декором для домашнього використання та для пісдвічування автомобілю. Гарний вибір для якісної реклами з яскравим підсвічуванням (а також з відповідним вам кольором) і економії споживаної електроенергії. Позитивним якостями світлодіодних модулів є безпека і герметичність, тому що можуть мати захист IP54, IP65, IP68, при цьому робоча напруга модулів буде безпечною. Тому дані модулі є, незамінні в умовах вологості і запиленості.

Фари робочого світла

Додаткові світлодіодні фари робочого світла - це відмінне доповнення до головного освітлення транспортного засобу. З додатковими світлодіодними фарами Ви отримаєте гарну видимість в темний час доби, при недостатньому освітленні, а також при поганих погодних умовах. Установка додаткових світлодіодних фар робочого світла проводиться на будь-якій техніці для додаткового освітлення, найбільш поширеними є позашляховики, дорожня техніка (асфальтоукладальники, катки, вантажівки), будівельна техніка, навантажувачі, спецтехніка, сільгосптехніка.

Додаткові світлодіодні фари мають переваги, якими є достатньо великий термін служби, невелике електроспоживання, що дозволяє зменшити навантаження на бортову мережу, при цьому має потужний світловий потік, а також мають високий рівень захисту від вологи і пилу. Корпус додаткових світлодіодних фар робочого світла виконаний з алюмінієвого сплаву, кріплення виготовлено з нержавіючої сталі з болтами, що дозволяє легко і просто монтувати їх на дах або бампер транспорту, а після встановлення, положення фари можна виставити в залежності від необхідного Вам кута нахилу.

Додаткові LED фари бувають трьох типів:

  •         Направлений тип світла (SPOT), він же дальнє світло, являє собою цілеспрямований пучок світла, який має невеликий кут огляду. Чим більше потужність фари, тим яскравіше буде промінь світла. Світлодіодні фари дальнє світло (SPOT) використовується для їзди в екстремальних і складних умовах. Рекомендується встановлювати фари дальнього світла (SPOT) на даху транспорту, що дозволить під правильним кутом створити неширокий коридор світла значною дальності. Лінзи даної фари робочого світла переважно прозоре скло без малюнків, вони фокусують світловий пучок на далеку відстань від джерела світла.
  •         Розсіюючий тип світла (FLOOD), також він називається ближнє світло, є доповненням до основного світла, використовуються для більш шиокого кута освітлення. Елементи, які встановлюються в фари ближнього світла (FLOOD) формують широкий промінь світла, який освітлює велику площу поверхні, а також різні перешкоди поблизу джерела світла. Лінзи даного типу фар мають особливий малюнок, що сприяє забезпечити оптимальну щільність і рівномірність заливки світлової плями. Розсіюючий тип світла (FLOOD) створює водієві максимально комфортні умови: всі навколишні деталі освітлені, а очі не перевтомлюються від занадто яскравого світла.
  •         -Комбінований поєднує в собі два інших типу, тобто в корпусі даного типу додаткових світлодіодних фар встановлено два види діода, один розсіюючий (FLOOD), другий направлений (SPOT), що дозволяє виконати будь-які завдання. Даний тип світла фар дозволяє рівномірно освітити достатньою велику ділянку, наприклад дороги або місця роботи. Характеризуються потужним світловим потоком, для цього фари забезпечуються спеціальними розсіюючим склом і сучасними відбивачами.

Також додаткові світлодіодні фари робочого світла, розрізняють за кількістю світлодіодів і рівню захищеності. Ще фари можна розділити за формами виготовлення круглі, овальні, квадратні або прямокутні.

Додаткові світлодіодні фари будуть гарним доповнення до будь-якого транспортного засобу (позашляховики, спецтехніка, сільгосптехніка, вантажний транспорт, легкові автомобілі, водний транспорт і ін), так як з цими фарами Ви отримаєте якісну видимість і освітлення.

Вгору