Автомобільні компресори

Електричним компресором для накачування шин користуються майже всі автовласники. Це дуже зручний сучасний аксесуар, який прийшов на зміну старомодним ручним і ножним насосам.

Автомагазини пропонують нам велике розмаїття видів цього невеликого, але дуже корисного приладу. Ось тут виникає головна проблема - який саме компресор обрати. Чи то відда...

Електричним компресором для накачування шин користуються майже всі автовласники. Це дуже зручний сучасний аксесуар, який прийшов на зміну старомодним ручним і ножним насосам.

Автомагазини пропонують нам велике розмаїття видів цього невеликого, але дуже корисного приладу. Ось тут виникає головна проблема - який саме компресор обрати. Чи то віддати перевагу варіанту дорожче, чи то без клопоту придбати найдешевший. Дана стаття допоможе вам зробити вірний вибір.

Технічні  характеристики компресора

При покупці ви повинні звернути увагу на два основних параметри компресора:

  1.       Максимальний тиск, який здатний створити прилад в накачуваній покришці. Тиск прийнято вимірювати в атмосферах. Для легкових автомобілів цей показник не перевищує цифри 3. Для важких вантажівок і джипів - в декілька разів більше.
  2.        Продуктивність. Цей параметр відповідає за швидкість нагнітання повітря, вимірюваний літрами в хвилину. Чим вище цей показник, тим швидше йде процес накачування. Обирати самий «швидкий» апарат не має сенсу, так як і коштувати він буде пристойно. Спробуйте підібрати «золоту середину», вибираючи між ціною пристрою і його швидкістю накачування.

Тепер ми знаємо основні параметри компресора, які нам допоможуть при виборі пристрою. Існують також і додаткові «опції», що визначають рівень комфортності використання.

  1.       Розмітка шкали манометра не повинна бути дуже дрібною. Не купуйте пристрої з позамежними показниками атмосферного тиску. Чим частіше буде крок розмітки шкали, тим простіше вам буде контролювати точність показів манометра при накачуванні. Радимо вам відразу ж після покупки «протестувати» прилад на «непогрішність». Для цього достатньо звірити його показники з показниками професійних компресорів на СТО.
  2.        Також важливий і метод підключення пристрою до електричної мережі автомобіля. На даний момент їх існує всього два: від акумулятора безпосередньо або від прикурювача. Другий - більш комфортний. Водієві не доведеться бруднити рук, відкриваючи капот. Але з'єднання безпосередньо з акумулятором більш надійне. Якщо ж компресор має потужний двигун, то він може зіпсувати прикурювач.
  3.       Зверніть увагу і на довжину кабеля. У вас повинен бути вільний доступ до всіх чотирьох коліс при підключеному компресорі. Купувати пристрій з дуже довгим кабелем - не радимо. Ви буде витрачати більше часу на його змотування, ніж на сам процес накачування. Деякі моделі компресорів мають автономний акумулятор. Тут проблема довжини кабеля відпадає, але виникає нова: брак потужності двигуна.

Існує також і безліч інших незначних додаткових опцій. В компресор може бути вбудований і ліхтарик, і годинник, і звукова система оповіщень, і автоматичний вимикач. Також у продажу є моделі, що мають в комплекті різні перехідники. Це дозволяє використовувати компресор для накачування м'ячів, човнів, надувних іграшок і тому подібних речей.

Робимо вибір

Отже, ми вирішили придбати «вірний» компресор за прийнятною ціною. З чого почати пошук.

Нас цікавлять тільки електричні моделі. Всю «механіку» ми відкидаємо відразу ж як застарілий варіант. Хоча можна і купити недорогий «ножний» насос і постійно возити його в багажнику. Від неприємних випадків на дорозі ніхто не застрахований.

Не варто вибирати компресори, у яких на манометрах нанесені позамежні значення. Легковому автомобілю з його 2 або 3 атмосферами, не потрібен компресор, який накачує шини до 20. При таких значеннях шкала буде дуже короткою, що стане перешкодою для регулювання точного тиску.

В процесі накачування стрілка манометра піднімається стрибкоподібними рухами. На короткій шкалі буде важко вловити точні свідчення. Тому вибирайте компресор, на манометрі якого граничні значення не виходять за 10 атмосфер. Цього цілком достатньо, щоб накачати шини будь-яких транспортних засобів.

Гарний варіант - придбання компресора з цифровим манометром. Значення тиску в шині висвітиться на екрані і можна не дивитися пильно на рух стрілки на приладі.

Тепер, орієнтуючись на все вищесказане, спробуємо підібрати відповідний нам компресор.

Апарат не повинен бути занадто дешевим. Але купувати і дуже дорогі моделі з купою додаткових функцій - не доцільно.

Обирайте досить потужний. Купуйте пристрої з металевим зовнішнім корпусом - вони більш стійкі до зовнішніх впливів. Компресори з пластиковим корпусом часто бувають більш компактними. Довжина кабеля і швидкість накачування - на ваш розсуд.

Де купити компресор автомобільний?

Кращі автомобільні компресори для підкачки можна купити в нашому інтернет-магазині. Портативні автомобільні компресори різних цінових категорій. Наші менеджери допоможуть визначитися у виборі автомобільного компресора з урахуванням всіх побажань.

Більше

Автомобільні компресори 

Автомобільний двопоршневий компресор 12 вольт з вбудованим аналоговим манометром до 10 атмосфер. Діаметр поршня 30 мм. У комплект входить сумка-чохол для зручності зберігання і транспортування компресора.

564,00 грн.

Автомобільний двопоршневий компресор 12 вольт із вбудованим аналоговим манометром до 10 атмосфер. Діаметр поршня 30 мм. У комплект входить сумка-чохол для зручності зберігання і транспортування компресора.

549,00 грн.

Автомобільний двопоршневий компресор 12 вольт з виносним аналоговим манометром до 10 атмосфер. Діаметр поршня 30 мм. У комплект входить сумка-чохол для зручності зберігання і транспортування компресора

579,00 грн.
Показано 1 - 9 із 9 товарів

Вгору